Самомасаж - це найефективніший засіб для підтримки Вашої молодості і краси. Самомасаж слід проводити щодня при нанесенні крему або косметичного масла від компанії Tiande (Тианде).
Під дією масажу шкіра звільняється від накопичених відмерлих клітин рогового шару, розширюються кровоносні судини, збільшується потовиділення, нормалізується діяльність сальних залоз, а тканини стають більш еластичними.
Основні рухи: погладжування і биття.
Рухи повинні бути легкими, ковзаючими, не розтягувати шкіру. Початковим і завершальним рухом самомасажу повинно бути погладжування. Воно діє заспокійливо.
Проведення самомасажу:
Необхідно підготуватися до проведення даної косметичної процедури. Руки, обличчя і шию слід ретельно очистити від забруднень, а волосся пов'язати косинкою або одягнути косметичну шапочку, щоб повністю звільнити область лоба і скронь. Руки протерти тоніком і густо змастити живильним кремом. Зручно розташуватися перед дзеркалом, розслабити м'язи обличчя і шиї.
Рух 1. Кінчиками 3-го і 4-го пальців погладжуємо лоб в напрямі від брів до волосистої частини голови. Правою рукою погладжуємо праву половину, лівою - ліву.
Рух 2. Поздовжнє погладжування лобової і скроневої м'язів. Кінцями пальців лівої руки проводять уздовж лоба по м'язам: правої скроневої, лобної, лівої скроневої - і тут її затримують. До неї наближається права рука і робить ті ж рухи в зворотному напрямку, затримуючись біля правої скроневої м'язи. Рухи повторюються 4 рази.
Рух 3. 3-м і 4-м пальцями легко погладжуємо верхню частину шиї в напрямку від спинки носа до скронь.
Рух 4. Погладжуємо середню частину щік долонною поверхнею 2-го і 3-го пальців від середини верхньої губи до вуха.
Рух 5. Погладжуємо нижню частину щік і підборіддя долонною поверхнею пальців обох рук по напряму від середини підборіддя до вух. Кожен рух повторюємо 4-5 разів.
Рух 6. Акуратно похлестиваем тильною стороною долоні під підборіддям і по верхній частині шиї: лівою рукою - праву сторону, правою рукою - ліву сторону.
Прикінцевими рухами повинні бути знову погладжування по схемі 1, 2, 3, 4, 5.
Увага! Не можна застосовувати самомасаж у період загострення вугрової хвороби, при надмірному рості волосся на обличчі, при захворюваннях крові і нервової системи.
Точковий самомасаж:
1 - кругові рухи подушечкою 3-го пальця на точці між бровами, глибоко притискаючи шкіру до кістки.
2 - обережно натискають руху в точці у внутрішнього кута ока. Тут застосовувати силу не слід.
3 - у зовнішнього кута ока на півсантиметра кнаружи. Тут Ви відчуєте невелике заглиблення.
4 - глибокі кругові рухи з натисканням точок у крил носа.
5 - глибоке натиснення на точку безпосередньо під носом.
6 - натискання на точку під нижньою губою по середній лінії.
7 - 20 глибоких надавливаний в області скроневої ямки 2, 3 і 4-м пальцями.
Самомасаж цих точок не тільки потужну протидію в'янення шкіри, але і загальнозміцнюючу дію на органи чуття та стан внутрішніх органів.