1TianDe.at.ua
 

Биоритмы кожи | Біоритми шкіри


Біоритми шкіри

Людський організм - це складна біоенергоінформаційна система, яка живе у відповідності з природними біологічними ритмами.

Шкіра - один з найважливіших і найбільший за площею орган людського тіла, який теж підкоряється ритму природи. І доглядати за шкірою потрібно у відповідності з цими ритмами. Почавши застосовувати нові косметичні засоби в потрібний період, Ви отримаєте більш ефективні результати.

На зростаючому місяці, тобто в першій і другій чверті місячного циклу, шкірний обмін протікає особливо активно,
тому найбільш ефективними будуть процедури для омолодження шкіри: відновлює, заспокійлива, антистресова програми по догляду за шкірою.

У цей період необхідно інтенсивно зволожувати і живити шкіру масками, і активними кремами.

Корисні в цей час природні способи підтримки пружності м'язів - фізичні вправи, мімічна гімнастика, масаж для посилення кровообігу. У цей період Ви успішно зможете почати застосовувати нові косметичні засоби.

Під час повного місяця тканини організму схильні до виведенню шлаків і нормальному обміну речовин.
Чудово сприймаються організмом всі процедури по очищенню. Для профілактики набряклості шкіри уникайте прянощів, гострих продуктів в харчуванні.
Небажано застосовувати нові, незвичні для шкіри косметичні засоби.
Основний акцент в цей час можна зробити на використанні гігієнічних засобів та оздоровчої косметики. Добре стригти волосся, накладати живильні маски, а для бажаючих схуднути - провести кілька розвантажувальних днів.

На убуваючому місяці ефективними будуть всі процедури для глибокого очищення і відлущування шкіри.
Організм в цей час без праці розстанеться з вже відпрацьованими речовинами і шлаками. Тому можна вибілювати пігментні плями і ластовиння. Це сприятливий період початку ліфтинговий, регенеруючих процедур, антицелюлітної програми. Саме в цей час більш тонке вплив - за допомогою акупунктури, біоенергетики та лікарських рослин - буде благотворним і ефективним.

Місячний місяць

Перший місячний день
Перший місячний день традиційно вважається фізіологічно важким. Навантаження на клітини шкіри підвищена. День пов'язаний з особою. Намагайтеся не допустити саден, порізів і мікротравм на обличчі при косметичних процедурах. Протипоказано фізична перевтома, зловживання надмірними косметологічним процедурами.

Другий місячний день
Другий місячний день зазвичай вважається енергетично затратним, очищує і омолоджує організм. День пов'язаний з ротовою порожниною. Сприятливий день для очищення організму і шкіри в тому числі.

Третій місячний день
Традиційно третій місячний день вважається несприятливим для будь-яких починань.

Четвертий місячний день
Зазвичай четвертий місячний день вважається днем ​​вибору - в тому числі і стосовно до краси. День в цілому сприятливий, але може перетворитися на свою протилежність з вини самої людини, якщо він дасть волю негативним емоціям.

П'ятий місячний день
В класичній астрології п'ятий місячний день вважається вкрай несприятливим для стану здоров'я - фатальним і навіть фатальним.

Шостий місячний день
Шостий місячний день вважається сприятливим, призначеним для радості, веселощів і любові. Сприятливий день для проведення загальних оздоровчих процедур для шкіри і ароматерапії.

Сьомий місячний день
Сьомий місячний день вважається сприятливим для тих починань, які можна завершити, не відкладаючи на наступний день. Сприятливий день всіх для косметичних процедур

Восьмий місячний день
Восьмий місячний день вважається сприятливим в соціальному плані і досить складним - в медичному. Сприятливий день для очищення організму від шлаків, а також для проведення і початку нових косметологічних процедур.

Дев'ятий місячний день
Дев'ятий місячний день вважається сприятливим виключно для тих справ, які були розпочаті давно і будуть завершені у віддаленому майбутньому. Сприятливий день для очищення організму від шлаків, траволікування.

Десятий місячний день
Десятий місячний день вважається сприятливим для будь-якої діяльності. День пов'язаний з імунною системою організму. Найбільш сприятливий день для оздоровлення, омолодження, очищення організму. Якщо Місяць перебувати не у водних знаках, рекомендується сходити в лазню або сауну. Під забороною жорсткі обмежувальні дієти.

Одинадцятий місячний день
Одинадцятий місячний день вважається енергетично найпотужнішим у всьому місячному циклі. Одинадцятий місячний день пов'язаний з хребтом. Сприятливий день для очищення. Можна починати цикл процедур інтенсивного впливу - масок <ТіанДе>.

Дванадцятий місячний день
Дванадцятий місячний день вважається вкрай несприятливим як для початку будь-яких справ, так і для стану здоров'я. День пов'язаний з органами дихання. Сприятливий день для початку курсу Ампелотерапія (лікування виноградом або виноградним соком) і сокотерапії - показані всі овочеві і фруктові соки, за винятком яблучного. Найбільший терапевтічекіі ефект досягається при вживанні відварів і настоїв золототисячника, оману, мати-й-мачухи, шавлії, фіалки триколірної.

Тринадцятий місячний день
Тринадцятий місячний день - невдалий для справ і починань
Сприятливий день для очищення органів травлення і кровообігу - головним чином, печінки.

Чотирнадцятий місячний день
Чотирнадцятий місячний день сприятливий і навіть вдалий для стану здоров'я. День пов'язаний з вегетативною нервовою системою. Сприятливий день для очищення від шлаків.

П'ятнадцятий місячний день
П'ятнадцятий місячний день вважається днем ​​невизначеності - в тому числі і стосовно до краси. Сприятливий день для фітотерапії. Найбільший! терапевтичний ефект досягається при вживань відварів і настоїв калини, журавлини, горобини.

Шістнадцятий місячний день
В класичній астрології п'ятнадцятий місячний день вважається сприятливим для будь-яких починань. Захворювання, що почалося в цей день, протікає легко і без ускладнень. День пов'язаний з селезінкою.
Сприятливий день для занять спортом, виконання одного з комплексів фізичних вправ.

Сімнадцятий місячний день
Сімнадцятий місячний день вважається особливо несприятливим, якщо доводиться на суботу. День пов'язаний з ендокринною системою.
Символ сімнадцятого дня - виноградне гроно. Показана ампелотерапія - лікування виноградним соком.

Вісімнадцятий місячний день
Вважається сприятливим для починань різного роду, якщо проявляти при цьому розсудливість, стриманість і обережність. День пов'язаний із нирками. Сприятливий день для очищення організму і водних процедур.

Дев'ятнадцятий місячний
День вважається вкрай несприятливим і навіть небезпечним. Якщо є така можливість, то краще всього провести його будинку, не виходячи на вулицю. Сприятливий день для покаяння і астрального очищення. Корисні картопля, капуста, ріпа, буряк та інші овочі округлої форми. Не рекомендується вживати в їжу кабачки, огірки, морква та інші овочі подовженої форми.

Двадцятий місячний день
Сприятливий і навіть вдалий для будь-яких починань. Сприятливий день для обгортань і контрастних водних процедур.

Двадцять перший місячний день
День пов'язаний з системою кровообігу. Цей день найбільш сприятливий для гігієнічних і очисних процедур - насамперед, кровоочисним. Сприятливий час для траволікування та фітотерапії. Особливо корисні морквяний, журавлинний, буряковий, горобиновий і гранатовий соки.

Двадцять другий місячний день
Двадцять другий місячний день вважається несприятливим для будь-яких починань і небезпечним для здоров'я

Двадцять третій місячний день
сприятливий для завершення справ і несприятливим для будь-яких починань. День пов'язаний з імунною системою і хребтом. Рекомендується обмежити вживання м'ясних продуктів, віддаючи перевагу рослинній їжі.

Двадцять четвертий місячний день
Двадцять четвертий місячний день вважається нейтральним для здоров'я. День пов'язаний зі статевою сферою. Найбільш підходящий час для приготування всі можливі лікарських форм. Сприятливий день для фізичної активності.

Двадцять п'ятий місячний день
День пов'язаний з очищенням органів і систем

Двадцять шостий місячний
день вважається одним з найбільш небезпечних для здоров'я. День пов'язаний з обміном речовин. Сприятливий час для комплексного очищення організму і водних процедур.

Двадцять сьомий місячний день
Сприятливий і навіть вдалий для стану здоров'я. Сприятливий час для творчості, неспішної інтелектуальної діяльності.

Двадцять восьмий місячний день
Двадцять восьмий місячний день вважається в цілому сприятливим - і для починань, і для здоров'я. День пов'язаний із серцево-судинною системою та органами зору.

Двадцять дев'ятий місячний день
В класичній астрології двадцять дев'ятий місячний! день вважається найбільш несприятливим і нещасливим у всьому і для всього.

Тридцятий місячний день
Тридцятий місячний день вважається днем ​​великої міри, рівноваги і гармонії. День пов'язаний з очищенням серця! і судинною системою. Сприятливий час для очищення - у тому числі на астральному рівні.

Біоритм здорової клітини знаходиться у згоді з ритмом навколишнього його природи, а також самого організму. Знання біоритмів шкіри допоможе правильно і ефективно використовувати косметичні засоби.


4-7 година
Починають активізуватися залози внутрішньої секреції, йде активний викид гормонів, кровообіг стає інтенсивнішим. Шкіра легко вбирає вологу і розчинені в ній речовини. В цей час краще всього нанести легкий зволожуючий крем з високим вмістом води, вітамінами і мінеральними речовинами.

8-10 година
Кровообіг на піку активності. Шкіра, як губка, вбирає все, з чим стикається. Добре, якщо вона зустрінеться з захисним денним кремом, що оберігає від втрати вологи і ультрафіолету, а не з пилом і отрутами забрудненого повітря.

11-12 година
Сальні залози починають працювати з подвоєною силою. На шкірі з'являється жирний блиск, пори найбільш помітні. Зараз необхідно підкоригувати макіяж.

13-14 година
Шкіра втомилася і виглядає збляклою. Зморшки стають помітніше. Особа потребує відпочинку: можна очистити обличчя тоніком.

15-17 година
Шкіра абсолютно несприйнятлива до косметичних процедур. У цей час функції виділення домінують над її здатністю вбирати.

17 година
Сприйнятливість шкіри наростає, найбільш активно вона поглинає кисень. Очисні креми дадуть шкірі можливість "зітхнути" і далі дихати вільно.

18 година
У шкірі знижується сприйнятливість до больових відчуттів. Можна сміливо проводити болючі косметичні процедури.

19-20 година
Година алергенів. У цей час навіть деякі звичні засоби можуть викликати алергію.

20-21 година
Саме час приготувати шкіру до сну, очистити від косметики, нанести вечірній крем, що особливо важливо для процесів регенерації, що відбуваються в нічний час.

23-4 годиниа
Самий відповідний час для сну, яке винагородить вас красою і здоров'ям. Якщо у людини глибокий сон, то клітини здатні ділиться в 8 разів активніше, ніж в інший час доби. Шкіра інтенсивно вбирає в себе біологічно активні і поживні речовини, що містяться в нічних кремах.

Воскресенье, 20.09.2020, 06:24
Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Интересно
Форма входа
Поиск
Это нужно знать:
Контакты
Снежана
тел. +38-050-736-12-74
tiandeatua@yandex.ua
Регистрация в TianDe
Добавить в соцсети
Полезные статьи
Наш опрос
Какой косметикой Вы пользуетесь?
Всего ответов: 21
Категории раздела
1 [0]
Статистика
Яндекс цитирования
Друзья сайта:
Вверх
TianDe - это международная косметическая компания. Продукция которой принесет не только красоту Вашему телу, но и здоровья Вашему организму. Весь ассортимент товаров разработан на знании Древне Восточной медицины и доведенных учеными до уровня современных технологий. Но самое главное, что компания не только предлагает Вам красоту и здоровье по разумной цене но и возможность хорошего заработка без вложений. То есть построения надежного бизнеса своими руками без вложения капитала.
По всем возникшим вопросам обращайтесь к консультанту компании TianDe:
Снежана
тел.: 050-736-12-74
tiandeatua@yandex.ua
TianDe - высококачественная и натуральная косметика!!!

Регистрация в TianDe

Копирование текста и других материалов с сайта 1tiande.at.ua строго запрещено.
MML © 2020
Создать бесплатный сайт с uCoz